השאירו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכםשבדיה בחורף

חופשת חורף בשבדיה

 למי שמחפש חופשה שונה, בקבוצות קטנות, רכיבה על אופנועי שלג, מזחלות כלבים והרבה נוף וטבע אנו מציעים חופשת חורף סקנדינבי. 

 • טיול חורף אותנטי באזור הכפרי של שבדיה (לא מרכז תיירותי).
 • החוויה של רכיבה על אופנועים בערבות המושלגות, על אגמים ונהרות קפואים, בשילוב עם מזחלות כלבים, דיג בקרח ועוד, הינה חוויה מדהימה שאסור לכם פספס!
 • החוויה מיועדת לאנשים שמעונינים להנות מנופים מרהיבים ולהכיר את אורח החיים המקומי.
 • את כל הטיולים מלווה צוות מקומי וישראלי ביחס אישי ופרטני. 

אפשרות לחופשה:

 1.              מראשון-ראשון (7 לילות- בשבת בצהריים לשטוקהולם, טיול בעיר, לינה במלון בשדה

                            התעופה, טיסה  בשעה 07:00)             

 

 1. משלישי- ראשון ( 5 לילות- לילה ראשון לינה במלון בשדה התעופה, יציאה בבוקר,

                             בחזור- בשבת בצהריים לשטוקהולם, טיול בעיר, לינה במלון בשדה התעופה, טיסה                

                            בשעה 07:00)

התוכנית: שבדיה – חווית חורף

 

יום ראשון – הגעה ל-Östersund Airport- שבדיה 

טיסה תל אביב-שטוקהולם \ שטוקלהום -אוסטרסונד . איסוף משדה התעופה. הגעה ל- Hammarstram למלון. חלוקה לחדרים. ארוחת ערב קלה במלון.

 

יום שני – ספארי אופנועי שלג ודיג

 באגם קפוא נצטייד בביגוד מתאים, שיעור נהיגה קצר על אופנועי השלג ואנחנו יוצאים לשטח! הנוף מרהיב, לבן ובוהק מניקיון, הרכיבה על אופנועי השלג תביא אותנו למקומות שלא ניתן להגיע אליהם ברכב או ברגל, יערות עצי מחט, אגמים קפואים ונהרות שזרימתם עצרה מלכת. באחת מההפסקות לאורך הדרך ננסה את כוחנו בקדיחת חור בקרח ודיג באגם קפוא. ארוחת צהריים באגם הקפוא. בשעות אחר הצהריים נחזור למלון. ( רכיבה כ 8 שעות שני רוכבים על אופנוע 50-60 ק"מ). ארוחת ערב במלון.

יום שלישי – כלבי האסקי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע ברכב לחווה בה נבלה את היום עם כלבי האסקי. אנו נלמד קצת על הכלבים ונרתום אותם למזחלות. לאחר מכן ניתפצל לקבוצות חלק יצאו עם הכלבים- משתתף אחד על כל מזחלת וזאת על מנת לאפשר חוויה אישית מדהימה. חלק יבצעו פעילות אחרת פיסול בקרח אפיית לחם מקומי ונתחלף כל הזמן. הפעילות תסתיים בשעות אחר הצהריים. בערב נצא לאכול בביקתה ליד אגם קפוא עם סאונה ואמבט מחומם ע"י אש בוערת. הארוחה מיוחדת במינה בתוך בקתה עתיקה ונחווה חווית ליליה אוטנטית של המקומיים כראוי לחופשת חורף בשבדיה. 

 

יום רביעי – ספארי אופנועי שלג 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשטח, בזכות הניסיון שצברנו ביום הראשון נוכל לרכב מהר יותר ורחוק יותר למקומות מאתגרים יותר. נגיע לנקודת תצפית הצופה על העיירה. נעשה הפסקות קפה שאחת מהן תיהיהליד הסכר הגדול. ארוחת צהריים בשטח הנקודה יפיפיה ונתענג ממטעמים מקומיים. כל היום הוא חוויה ארוכה של רכיבה על אופנוע השלג  והתרשמות מהנוף. הרכיבה עוברת בין כפרים קטנים ואוטנטיים, יערות בהם ארזים ועצי ליבנה וכן נלמד להדליק מדורה בשטח ( רכיבה כ 8 שעות- 70-90 ק"מ). ארוחת ערב במלון ולאחר מכן נפגש בלובי ונרים כוסית לכך שצלחנו את היום המאתגר.

יום חמישי – פעילויות בשלג

לאחר הבוקר נצא לאתר הסקי. ננסה כוחינו בסקי במסלולים השונים באתר שקט שישאפר לכם להתנסות בצורה בטוחה ורגועה. נחזור לארוחת הצהריים. לאחר מכן נגלוש במגלשה שאורכה 1 ק"מ – באמצעות מזחלת מיוחדת. ("snow reser") ונמשיך רגלית ליער למשחק פיינטבול בשלג. ארוחת ערב במלון. ביום זה תוכלו להתנסות בפעיליות החורף השונות של המקומיים. נחזור למלון לארוחת צהריים ולאחר מכן נצא ליער ונשחק פינטבול בשלג. ארוחת ערב במלון. לאחר ארוחת ערב, נעלה על הביגוד החם ונצא לרכיבה על אופנועי השלג בערבות בחיפוש אחר הזוהר הצפוני. לילדים שאינם יודעים סקי ומבוגרים, ינתנו שיעורים בסקי והתנסות בפעילות. מי שירצה יקבל מזחלות בהן יוכל להתנסות בגלישה בגבעות הקטנות שמסביב לאתר.

 

יום שישי – ספארי אופנועי שלג 

לאחר ארוחת הבוקר נצא למסלול מאתגר וארוך של כ- 80-100 ק"מ. נחצה כפרים ונהרות קפואים. נאכל ארוחת צהריים בשטח. נתרגל את כישורינו בדיג ובהדלקת אש. נחזור למלון בשעות אחה"צ ולאחר שננוח נאכל ארוחת ערב במלון ונעשה קבלת שבת ולאחרייה נצא לפעילות מהנה של"קרטלינג" בעיירה. *משחק קרלינג- משחק המשלב טכניקה ואסטרטגיה בו מתחרות שתי קבוצות הנערך על משטח קרח. קבוצות בנות ארבעה שחקנים כל אחת, מנסות למקם אבנים סמוך ככל האפשר למרכז ה"בית" של הקבוצה השנייה. קרלינג הוא ענף ספורט ומהווה חלק מהמשחקים האולימפיים. שבדיה ידועה כאחת המדינות המובילות בספורט זה. 

יום שבת – חוזרים משבדיה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע Östersund. נטייל בעיירה הנחמדה במדרחוב, נשב באחד מבתי הקפה, נפרד לשלום מהמדריך המקומי ונטוס לשטוקלהום שם נלון במלון הנמצא בסמוך לשדה התעופה. במידה ומזג האוויר יאפשר נבקר בעיר הקפואה הניבנת כל שנה מחדש על האגם הצמוד לעיר.

 

יום ראשון – יציאה מוקדם בבוקר בטיסה לישראל.

 

*במהלך ימי הנסיעה על האופנועים נתנסה בפעילויות חורף מקומיות כגון: ירי בדיסקיות מעופפות \חץ וקשת \הטלת גרזנים \הטלת סכינים ועוד. 

 

*לאורך כל ימי שהותנו בשבדיה המדריכים המקומיים יעדכנו אותנו במידה וניתן לצפות בזוהר הצפוני. ללא קשר לתוכנית ערב זאת או אחרת, במידה ואכן ניתן יהיה לצפות בזוהר הצפוני נצא מידית "לצוד" אותו.

 

*כל תוכנית ניתנת לשינוי בהתאם למזג האוויר וכן באם הקבוצה תרצה לשנות בהתאם להתנסויות השונות. (עוד יום סקי\נסיעה נוספת באופנועי שלג וכ"ד.)

 

מחיר:

חופשה מראשון-ראשון

 • 2700 יורו לאדם
 • ילד עד גיל 17- 2550  יורו

חופשה משלישי עד ראשון: ( 2 על אופנוע שלג- )

 

 • 2100 יורו לאדם

חופשה משלישי עד ראשון: (1 על אופנוע שלג)

 • 2350 יורו לאדם.

    * התוכנית גמישה ויכולה להיות מותאמת לקבוצה. 

    *  המחיר יכול להשתנות בהתאם למחיר הטיסה ביום ההרשמה

 

המחיר כולל:

 • טיסות בין לאומיות וטיסות קונקשן.(המחיר יכול להשתנות בהתאם למחיר הטיסה ביום ההזמנה). 
 • מיסי נמל, דלק.
 • לינה במלון.
 • ארוחות: פנסיון מלא.
 • סקי פס.
 • ציוד סקי.
 • כל הביקורים, סיורים וכניסה לאתרים כמפורט.
 • רכב להסעות לציוד להקפצות ולנוסעים.
 • מדריך מקומי וישראלי.

 

המחיר אינו כולל:

 • הוצאות אישיות, ביטוחים אישיים.
 • שתייה קלה ואלכוהול 
 • כל מס או היטל אשר יוטלו עד למועד היציאה מהארץ

יש לכם שאלות? מתלבטים?תתקשרו ונשמח לתת לכם את כל הפרטים

 

להמשך ההרפתקה| לחוויות נוספות
z

Talk to us

מוכנים להתרגש?
השאירו לנו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכם

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים