השאירו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכםרעיונות ליום הולדת 70

אז מה עושים ליום הולדת 70? 

לאחר מחקר שעשינו על דינה, לה רצו ילדייה ומשפחתה לחגוג  יום הולדת 70 מיוחדת, והפעם לא במסעדה, אלא משהו מיוחד, שירגש אותה ואת כל משפחתה, יצרנו עבורם את התוכנית הבאה שהיתה מבוססת על כל הנתונים שקבלנו מהם.

אולי תוכלו למצוא בתוכנית רעיון כזה או אחר שיתאים לכם. אם אתם רוצים שנתאים גם עבורכם או עבור אחד מיקירכם תוכנית שתרגש אותו או אותה נשמח לעשות זאת עבורכם. 

להלן ההצעה שנשלחה אליהם לרגל יום ההולדת 70 של דינה. אתם מוזמנים לקרוא את תגובתם ליום ההולדת בסיום. 

ביום שיקבע תגיעו לבנימינה. בגן הבנים נערוך את "ארוחת הבוקר"- בהמשך להמלצתנו אתם תביאו את האוכל בהתאם למה שאתם אוהבים, כמובן שאתם יכולים לחלק בינכם מי מביא מה- סוג של פיקניק.

לאחר מכן תצאו לטיול רכוב- אזור מקסים לטיול. מי שלא יכול לרכב על אופניים ייסע ברכב גולף.(אין בעיה גם עם הילדים הקטנים). לפני יציאתכם תקבלו מפה עלייה מסומנים מקומות בהם עליכם יהיה לעצור. בכל נקודה- תחכה לכם משימה משותפת לכל המשפחה, חלק מהמשימות קשורות לפרטים ששלחתם לי על דינה. לאחר ביצוע המשימה תקבלו "חבילה" סגורה ובה חלקים מקולאז' התמונות אותו נכין מהתמונות שתעבירו אלינו של דינה. עליכם יהיה לאסוף לאורך הדרך את כל החבילות.

הטיול הינו מעגלי ויביא אתכם חזרה לנקודת המוצא.

תקבלו כתב חידה שיוביל אתכם למקום בו נערוך סדנת ציור משותפת לכל המשפחה, בחייק הטבע. בהנחיית הצייר כולכם ביחד תיצרו 4 ציורים שהבסיס להם הוא דיוקנה של דינה, תציירו בנחייה על גבי קנווסים. גם מי שאינו יודע לצייר "נשאב לתוך היצירה המשותפת. דינה, מעבר לכך שתצייר, תיקח חלק בכל אחד מהציורים. בסיום כמובן את כל הציורים אליה כזיכרון מהחגיגה.  בסיום סדנת הציור המשותפת תקבלו את "החבילה" האחרונה וביחד תרכיבו את כל הקולאז'.

את החגיגה תסיימו במסעדה באזור.

וזאת התגובה אותה קבלנו מהמשפחה:

"רחלי היקרה,
תודה ענקית על ארגון והפקת מסיבת יום הולדת 70 של אימי.
בסבלנות ובמקצועיות רבה, למדת וחקרת אודות העבר, ההווה, האהבות, הרצונות והחלומות שלה. שאלת שאלות ולמדת גם אודותינו ובקפידה, מבלי לפספס אף פרט, בנית לנו יום קסום, מלא פעילויות וחוויות שהתאים בול לצרכינו ורצונותינו, והכי חשוב – אמא הייתה בעננים!
תודה מיוחדת לגיורא על הליווי וההדרכה ולחיים ומתי על חלקם בהפקת היום.
היה מאוד מרגש ומוצלח ושרק נמשיך לחגוג.
בהוקרה והערכה,
יעל וכל המשפחה."

גם אתם מעונינים לרגש ולהתרגש יחד עם כל המשפחה? החברים? צרו קשר ונשמח לעזור לכם לתכנן את האירוע הבא שלכם וגם אתם תיהיו בעננים…

 

המרוץ לאוצר למשפחות
יום הולדת 60 בעמק האלה
בר מצווה מיוחדת
טיול משפחתי בארץ
הפקת יום הולדת 50
בר מצווה בטבע | בת מצווה בטבע
הרפתקה זוגית
חתונת הכסף
 המשחק- המרוץ לאוצר למשפחות  אפשר לטייל בארץ בכל מיני צורות. אנו מציעים לכם לטייל תוך כדי משחק. אנו בונים משחקים לאורכה של הארץ בהם משולבים כתבי חידה ומשימות המביאים את..
יום הולדת 60 שתכננו והפקנו עבור שמרית ומשפחתה. מס. משתתפים משוער : 30 שעת התכנסות : 10.00 התניידות : הגעה ברכבים פרטיים Wild Spirit מפיקים לכם יום הולדת 60 בעמק..
בר מצווה מיוחדת וחוויתית בעמק המעיינות  מס. משתתפים: 45 ילדים + 12 מבוגרים שעת יציאה משוערת : יום שישי , 14.30.  בשעה המיועדת נעלה לאוטובוס ונצא לעבר גן השלושה -..
טיול משפחתי בארץ תכנון טיול ליומיים לצפון, בעונת החורף, למשפחה מהמרכז- בטיול שולבו כתבי חידה ומשימות דרך.  היום הראשון : יוצאים לטיול משפחתי בארץ 10.00  יציאה מהבית...(אין צורך למהר.. אתם..
יום הולדת 50 בכרמל שהפקנו עבור פזית וחברייה מספר משתתפים: 25 דרך הגעה: עצמאית  רעיון ליום הולדת 50 באזור: הכרמל 9.00 - נפגשים בבנימינה. ונסיעה לבוסתן, כיבוד בבוסתן, טעימות וסיפורים על..
  מספר משתתפים : כ- 100(כולל ילדים). מקום הפעילות : עמק האלה – פארק עדולם דרך הגעה : רכבים פרטיים.  ההצעה: משחק הרפתקאות, (והפתעות), בפארק עדולם . האזור: אחד האזורים היפים..
  דברים מיוחדים עושים ביחד   תוכנית שבנינו עבור זוג שפנה אלינו ורצה לשבור את השיגרה ולבלות זמן איכות בצורה שונה מהרגיל.  ביום המיועד תקבלו בבוקר בשעה שנחליט הודעה באס.אמ.אס..
חתונת הכסף - חגיגה בכרמים  בבנימינה חגיגות אפשר לחגוג בכל מיני צורות, מה שחשוב הוא שהן ישקפו את מי שאתם. תנו לנו לעבוד בשבילכם, "לשבור את הראש", לחשוב, להביא רעיונות..
לעמוד השרותים שלנו

Talk to us

מוכנים להתרגש?
השאירו לנו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכם

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים