השאירו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכםמסע נשי לקוסטה ריקה

Inspire your adventure spirit 

 מסע נשי בקוסטה ריקה

מסע נשי בקוסטה ריקה – טיול עם Wild Spirit Travel

הצטרפי לטיול בלתי נשכח ומגוון במפגשים עם הטבע ועם התרבות המקומית – לנשים בלבד

13.3.2019-24.3.2019

13 ימים 11 לילות

מסע נשי בקוסטה ריקה – רק עם רוח פראית!

 

 תוכנית הטיול : מסע נשי בקוסטה ריקה 

 • סאן חוזה
 • מפלי לה פאז
 • הר געש פואז
 • יום בכפר חוואנילמה (שיעור בישול, שיעור ריקוד והליכה למפלים)
 • קניו נגרו
 • קניונינג- פעילות חלופית למי שלא מתאים לה
 • הר געש ארנל
 • שבט המלאקו
 • ריו סלסטה
 • קומבו קנופי וסופרמן- פעילות חלופית למי שלא מתאים לה.
 • שמורת מנואל אנטוניו\ דומניקל
 • מפלי נאוייקה 
 • סן חוזה
 • סארצ'י

תכנית הטיול :

יום ראשון |  הגעה לקוסטה ריקה – סאן חוזה 

הנהג והמדריך המקומי שלנו יפגשו אותנו מחוץ לטרמינל וייקח אותנו למלון בסאן חוזה.

ארוחת ערב במלון

לילה במלון– חדר סטנדרט

זמן נסיעה משוער: 90 דקות

 

יום שני | הר הגעש פואז- מפלי לה פאז 

 בבוקר נצא לסיור בהר הגעש פואז, שם נצפה בלועו העצום המשתרע על פני 1.5 ק"מ באתר גייזרים מהגדולים בעולם, הר הגעש פעיל אך בטוח לתצפית. בהמשך, מפלי לה פאז והגנים המרהיבים שבשטחם שוכן מצפה הפרפרים הגדול בעולם, שפע יונקי דבש, תצוגת נחשים, קופים, חתולי בר וגני אורכידאות. לאורך שבילי נהר לה- פאז מספר מפלים גדולים.

לילה במלון לנדס אנד לאב

זמן נסיעה משוער – שעה

יום שלישי |  קניונינג – רכיבה על סוסים – קומבו קנופי וסופרמןI ראפטינג 

הבוקר יחל בחווית הקניונינג בשמורת יער העננים.. תוכלנה לבחור בין  חווית הקניונינג- סנפלינג מפלים, לבין טיול מודרך בשמורת יער העננים.

סנפלינג מפלים- מדובר בהליכה קלה בת 10 דקות המובילה לנקודת ההתחלה- כבל של 150 מ' המוביל לפלטפורמה הבנוייה על עץ בגובה 43 מ'.

אחריה נרד לבסיס העץ. לאחר 50 מ' של הליכה, נגיע לגשר תלוי ממנו יתחילו עוד 4 ירידות נוספות. הראשונה בת 51 מ' מהגשר אל המפל ולאחריה עוד 3 בגבהים של 10, 14, ו- 18 מטרים.

הסיור ממשיך אל אטרקצית ה- "“Super Tarzan Swing, לנהר הבלסה, לבריכות השחייה הטבעיות שלו ולמפל. לסיום- חזרה אל נקודת ההתחלה.

אח"כ נצא לראפטינג בדרגה 2-3 בנהר הבלסה, עולם טרופי פראי מתגלה בערוץ העמוק של הנהר והמפלים, חיות אקזוטיות, ציפורים טרופיות והרבה מים. 

אפשרות חלופית: 

סיור טבע ביער העננים  או סיור אורכידאות

מוקדם בבוקר הליכה ביער העננים של לנדס אין לאב חושפת גן שופע צמחיה, טחבים, שרכים וקולות ציפורים ויצורים אחרים המהדהדים ברחבי היער או יציאה לסיור אורכידאות עם מדריך מומחה בן המקום .

בערב סיור לילי בשביליו של יער עננים וצפייה בציפורים הנמות, בטרנטולות, בעכבישים, חרגולים, צרצרים, בלטאות, צפרדעים, קיפודים, בעלי זנבות, נחשים ועוד. 

יום רביעי I קניו נגרו – חוואנילמה 

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לכיוון לוס צ'ילס, עיירת גבול הנמצאת כ- 5 ק"מ מהגבול עם ניקארגוואה. ממנה נשוט בספינה בנהר ריו פריו לשמורת קניו נגרו. השמורה מהווה מקלט למגוון רב של ציפורים וחיות שמצאו בה מקלט כגון קופים, לטאות תנינים, עטלפים זוחלים ועוד, השוכנים בין הצמחיה השופעת. הסיור מלווה במדריך מקצועי המסביר על החי והצומח שבאיזור.

אח"כ נמשיך לביקור בכפר חוואנילמה. בני הכפר מקיימים אורח חיים שיתופי, מעיין "קיבוץ" בגרסה מקומית. ארוחת ערב חגיגית במרכז האירועים של הכפר ושיעור ריקודים מסורתיים עם ילדי הכפר.

לילה בחוואנילמה – אירוח כפרי

 

 

 

יום חמישי |  פעילויות בחוואנילמה – הר הגעש ארנל

הבוקר נלך ללב ליבו של יער הגשם של מפל חוואנילמה ונמשיך בשיעור בישול ממיטב המסורת עתיקת השנים של קוסטה ריקה. משם נמשיך לאזור ארנל הממוקם בחלקו הצפוני של מחוז אלאחוואלה (Alajuela) קרוב לגבול עם ניקארגוואה. באיזור תמצאו מראות נוף מגוונים ומרהיבים. הר הגעש ארנל הוא האתר התיירותי המרכזי. הגשמים הטרופיים מרעננים את האדמה ומותירים אותה לחה וירוקה והעמקים מלאים בצמחייה טבעית, נהרות גדושי מים, מעיינות חמים, לגונות, חיות בר ופארקים לאומיים. 

לילה במלון מונטנייה דה פוואגו – חדר סופריור


יום שישי | שבט המלאקו – סיור שוקולד

 אחרי ארוחת הבוקר, ביקור בכפר האינדיאני של בני שבט ה"מאלקו", אחד השבטים האחרונים של אינדיאנים בקוסטה ריקה, המשמר את דרכי החיים המסורתיות הישנות של השבט. במבנה המרכזי של הכפר, תפגשו את בני שבט בלבוש מסורתי, מהם תוכלו ללמוד על הסיפורים המסורתיים, הריקודים והשירה, ההיסטוריה והתרבות של השבט .בני השבט יכבדו אתכם במשקה המקומי המיוחד שלהם. בביקור בביקתת השאמאן נלמד על השימוש בצמחי המרפא המקומיים. בני השבט ילוו אתכם לאורך כל הסיור ויספרו לכם על האלים המיוחדים שלהם ועל הקשר החזק ביניהם ובין הטבע

אח"כ נהנה מחווית יער הגשם המתוקה ביותר, עם הסודות העתיקים של ייצור השוקולד. נלמד על התהליך החל מגילוי השוקולד באמריקה הטרופית ועד לעיבודו למוצר שאנו מכירים היום. עץ הקקאו נחשב לקדוש בתרבויות העתיקות וכ"מתנה מהאלים", השתמשו בו כמשקה בטקסים דתיים ובזרעיו כמטבע יקר ערך. בסיור בן השעתיים, תלמדו על כל תהליכי הייצור, מהקטיף, הייבוש והטחינה של הזרעים, על פיתוח המשקה הקדמוני וכמובן תיהנו משוקולד אורגני איכותי. סיור שכולו היסטוריה, תרבות, מסורת וטעם. 

לילה במלון מונטנייה דה פוואגו – חדר סופריור

יום שביעי I גשרים תלויים – רכבל – קנופי – עטלפים

בבוקר, נצא למסלול בן 2.5 ק"מ בתוך היער, במהלכו נגיע ל- 6 גשרים שונים המרכיבים את מערכת הגשרים של הפארק, אורכם נע בין  66 מ' – 236 מ' וגובהם הוא בין 100 מ' ל-150 מ'.

לחאר מכן ניסע ברכבל- מבט ממעוף הציפור על יער העננים, הר הגעש ארנל ומפרץ ניקויה. הסיור בליווי מדריך דובר אנגלית. הרכבל, מורכב מ-6 קרונות ,אורך המסלול כ-800 מ', גובה הרכבל כ-175 מ' מפני הקרקע. ניתן לעצור בכל  נקודה לצילום הנוף עוצר הנשימה. חווייה מהנה ובטוחה. הרכבל מסתיים בפלטפורמה הבנוייה בנקודה הגבוהה ביותר ברכס המהווה את קו פרשת המים בין האוקיינוס הפאסיפי והאטלנטי. אח"כ , הקנופי , הרפתקאה של מעוף בין הצמרות, דרך כבלים, ופלטפורמות.

לאחר מכן נבקר בחוות העטלפים של דר' ריצ'רד, זואולוג בכיר בתחום העטלפים. הכרות עם העולם המיוחד במינו של היונקים המעופפים וצפייה בהאכלה. 

לילה במלון אל אסטבלו או דומה – חדר דלוקס

 

יום שמיני | שמורת מנואל אנטוניו – דומיניקל

לאחר ארוחת בוקר, יציאה לכיוון מנואל אנטוניו שהינו אחד המרכזים המפוארים בקוסטה ריקה על חופיו הלבנים המוקפים גבעות יער ירוקות.

עם ההגעה נצא לסיור בפארק מנואל אנטוניו הכולל: חופים יפים, מנגרובים, שרשרת איים, יער טרופי וקתדרלת פונטה אובה בעלת המבנה הייחודי. הפארק מורכב מארבעה חופים שלכל אחד מהם מאפיינים מיוחדים. הסיור עם מדריך מקצועי המסביר על המגוון הרב של הפרפרים, קופים, ראקונים ושאר בעלי זנבות, נחשים, חיות מים, אורכידאות ועוד. משם נמשיך לחוף דומיניקל. 

לילה במלון וילאס ריו מאר

יום תשיעי I 

יום חופשי לרגיעה והנאה בחוף דומיניקל

לילה במלון וילאס ריו מאר

יום עשירי I מפלי נאוייקה  

לאחר ארוחת הבקר, הליכה למפלי נאיוקה  – נצא למסלול בן – 12 ק"מ עם 3 עצירות, המתחיל במשרדי השמורה. בהמשך, ההליכה עד למפלים היורדים החל מגובה  20 מ' ועד גובה 45 מ'  אל ערוץ קניון שרוחבו 8' מ' ויוצרים בריכה  בגודל 1000 מ"ר ובעומק 6 מ'. שם אפשר לשחות בבריכות הטבעיות. סה"כ הליכה , 8 שעות. 

לילה במלון וילאס ריו מאר

יום אחד עשר I  סיור קרוקודילים – סיור בסן חוזה 
לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך לעיר הבירה סאן חוזה.
בדרך, בטארקולס (נצא לסיור צפייה בתנינים שבמהלכו נצפו בצמחייה Tarcoles) עשירה ובבעלי חיים ותפגשו מקרוב תנינים מסוגים שונים, ציפורים ושאר אוכלוסיית יער המנגרובים.
עם ההגעה לעיר, נצא לסיור שכולל ביקור ב"אסיפת המחוקקים" (בית הנבחרים),הפארק הלאומי, מרכז התרבות הלאומי, התיאטרון הלאומי, ובקתדרלה העירונית. 

 • אפשרות לסעודת פורים בבית חב"ד.

יום שניים עשר I סארצ'י- סיור קפה – שדה התעופה

בבוקר נצא לסיור בעיר האמנים סארצ'י לסיור קצר . הפופולארית ביותר היא עגלת השוורים המצויירת , זכרון לעגלות השוורים בהם נהגו התושבים להעביר את סחורותיהם מקצה אחד של קוסטה ריקה למשנהו. לאחר מכן, סיור במטע הקפה "אספיריטו סנטו" המציג את תהליך הכנת הקפה הקוסטריקני המפורסם, בסיומו תוכלו לקנות קפה ומוצריו. 

אח"כ נמשיך לשדה התעופה . 

 

 

 

מסע נשי בקוסטה ריקה – לא עוד סתם טיול!

 

תאריך מסע נשי בקוסטה ריקה : 

12/2/19-24/3/19

מחיר:

3450 $ למשתתפת בחדר זוגי.

**מחיר כרטיסי הטיסה(נכון ל18/12/18) עומד על 1350$ – במידה ומחירי הכרטיסים יעלו, השינוי יחול על הנוסע.

** תנאי ליציאה לטיול – 8 משתתפים.

** יובהר כי המחירים הנקובים לעיל נכונים ליום ההרשמה. במידה ותחול עלייה הגבוהה מ -3% בשערי המטבע, במיסי הנמל או במיס הדלק יעודכנו מחירי הטיול בהתאם ותחול התוספת על הנוסע.

 

המחיר כולל:

 • טיסות
 • לינה
 • ארוחות (FBׂ)בוקר\צהריים\ערב
 • מדריך מקומי
 • מדריך ישראלי
 • מיניבוס
 • כניסה לכל המקומות
 • קיום כל התוכנית כמפורט.

 

המחיר אינו כולל:

 • ביטוח נסיעות
 • משקאות והוצאות אישיות
 • כל דבר שאינו מפורט בתוכנית

 

הערות ודגשים לגבי הטיול – מסע נשי בקוסטה ריקה :

 • יש להצטייד בדרכון בתוקף לחצי שנה.
 • חובה!!! לרכוש בטרם היציאה מהארץ, ביטוח רפואי אקסטרים הכולל הטסה רפואית. מי שלא ירכוש ביטוח רפואי לא יוכל להצטרף לטיול.

 

מסע נשי בקוסטה ריקה – תנאי ביטול:

*שבועיים ראשונים ממועד ההרשמה ובתנאי שביטול העסקה לא חל בתוך 60 ימים לפני מועד הטיול – ללא דמי ביטול.

*עד לרכישת כרטיסי הטיסה – 250$ בלבד.

*מרגע רכישת כרטיסי הטיסה ועד 30/1/18 – 350$ + ביטול כרטיס הטיסה(לפי מחיר הביטול בחברת התעופה.).

*מה- 30 לינואר ועד 15 לפברואר – 500$ + ביטול כרטיס הטיסה.

*מה- 15 לפברואר ועד 27 לפברואר – 700$ + ביטול כרטיס הטיסה.

*מה- 1 בפברואר ועד 5 במרץ – 850$ + ביטול כרטיס הטיסה.

 

*מה- 5 במרץ ועד היציאה – מלוא מחיר הטיול.

 

טיסות:

על-פי מדיניות חברות התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש.

חלק מחברות התעופה מאפשרות לבצע צ'ק אין באינטרנט 24 שעות לפני הטיסה.

על המטייל להיכנס לאתר חברת התעופה הרלוונטית ולבצע זאת בעצמו.

במקרים בהם אין חברת התעופה מאפשרת זאת 24 שעות לפני הטיסה, על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. 

חשוב להבהיר – כל עניין הישיבה במטוס (מיקום) אינו באחריות חברת רוח פראית. 

 

מסע נשי בקוסטה ריקה – בדיוק מה שאת צריכה!

רוצים לבדוק על טיול סטודנטים במונטנגרו ?

אולי תרצו לבדוק לגבי טיול בקירגיסטן ?

 

לקבלת פרטים נוספים חייגו – 052-7266668 / 04-6134315

להשארת פרטים לחצו כאן

 

צור קשר

טרק בדרום קירגיזסטן
אלבניה - מתכננים בשבילכם
סיפורו של מטייל בטרמפים – 160,000 ק"מ בלי להוציא כסף
טיולי נשים
טיול קולינרי ליוון
מידע על מונטנגרו
תחרות טרמפים באירופה
טיול טרקים באתיופיה
טרק בדרום קירגיזסטן 2018 03/08/18 - 23/7/18 טרק בדרום קירגיזסטן - הטיול המושלם עבורך!   [YouTube src="https://www.youtube.com/watch?v=37UumWJslTQ" ap="0" rel="0" loop="0" mute="0"]   הצטרפו אלינו למסע מיוחד, המותאם למטיילים מטיבי לכת, אוהבי..
אלבניה - מתכננים בשבילכם אלבניה - מתכננים בשבילכם - רק עם רוח פראית! אלבניה היפהפיה, בית משכנה של אמא תרזה, פנינה השוכנת לחופי הים האדריאתי מציעה יופי טבעי, שונה ומקורי..
סיפורו של מטייל בטרמפים – 160,000 ק"מ בלי להוציא כסף סיפורו של מטייל בטרמפים – 160,000 ק"מ בלי להוציא כסף   ג'מי מרי, צעיר צרפתי, העביר 5 שנים מחייו בתפיסת..
טיולי נשים הפכו למגמה עולה ומבוקשת בתחום התיירות. בין אם אתן אימהות, נערות צעירות, נשים מבוגרות או פנסיונריות, כולכן תמצאו בטיול זה אחווה נשית, מפוארת, מעצימה ומגבשת, חיבור לאישה הפנימית..
  Inspire your cooking  spirit טיול ליוון בשילוב סדנאות אוכל מקומי  - Wild Spirit Travel 21.10-24.10  הצטרפו לטיול  בלתי נשכח ומגוון- טיול  קולינרי ליוון  שילוב מושלם  בין לימוד סודות המטבח..
מידע על מונטנגרו מידע על מונטנגרו רק ברוח פראית !!  אז מי את מונטנגרו ?  המדינה הקטנה במדינות יוגוסלביה לשעבר אך ללא ספק המדינה הקומפקטית המרהיבה והמפתיעה ביותר. המדינה כוללת..
תחרות טרמפים באירופה - רק ברוח פראית תאריך יפורסם בקרוב!!!!  תחרות טרמפים באירופה נושאת פרסים בלעדי לרוח פראית! רוצים לטייל בזול? רוצים חוויה מיוחדת שלא תשכחו? רוצים להרגיש הרפתקנים? אולי..
טיול טרקים באתיופיה (Ethiopia) טיול טרקים באתיופיה - רק עם רוח פראית! המסלול נבנה במיוחד על מנת למקסם את החוויה הייחודית בביקור בלתי נשכח בארץ מדהימה! אל תפספסו את ההזדמנות,..
לעמוד השרותים שלנו

Talk to us

מוכנים להתרגש?
השאירו לנו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכם

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים